| alyna_4639 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum pot sa sun mai ieftin pe cineva din cipru. daca e vreo optiune pe vodafone? stiti?

3 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Din pacate nu e nici o optiune, si eu vroiam... dar asta e.

Bafta!

| HappyPills a răspuns:

Nu, nu este nici o oferta/optiune catre cipru

| extenscrysvaly a răspuns:

Buna ziua! Va ofer eu un pont ..cu 0.02 centi/minut in retea fixa si cu pana la 0, 06 centi/mobil oriunde in lume iar in retea sunt gratuite convorbirile.In plus de asta poti avea si internet 4g dar si multe alte facilitati.Pentru mai multe detalii ma gasiti pe messenger: jaguar26iunie79. O zi buna!