| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Vreau sa stiu si eu o aplicatie buna sau ceva pentru Instagram!
Vreau sa dau UNFOLLOW celor care nu ma urmaresc si eu ii am la Followers!
Stie careva?
Adica, mi se pare aiurea sa urmaresc persoane asa......adica imi dai follow ok, daca nu pa!

VA ROOOOOOG. FUNDA!

4 răspunsuri:
| 7octooombrieeeeeee a răspuns:

Cauta pe magazin play unfollow insta si sunt mai mute aplicații de genul

| Akira156 a răspuns:

Îți poți da profilul pe afacere, și de acolo poți vedea cine îți da unfollow.

| CezaraEM explică (pentru Akira156):

Serios? Nu stiam...ce inseamna profil de afacere? ce are in plus si in minus fata de un profil normal? Merci!

| Akira156 a răspuns (pentru CezaraEM):

Iti arata cine iti da unfollow si cate like-uri ai acumulat la poze in total.