| ioanandrei a întrebat:

Vreau sa stiu voua care dintre telefoanele astea vi se pare mai bun:Samsung galaxy s2 Samsung galaxy s3 mini sau Samsung galaxy express? As vrea sa imi iau un galaxy express si vreau sa stiu cum e in comparatie cu acestea doua
Ms anticipat

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Samsung galaxy S3

| Lou222 a răspuns:

S3 mini. Are o prietena de-a mea. E suuuper! Imaginea e foarte clara. Si foarte frumos. multe aplicatii. toate jocurile si aplicatiile sunt compatibile. Are si camera secundara. Si pe ea a costat-o 500 lei cu abonament.