| TAzOVsKY a întrebat:

Vreau sa va intreb daca la admiterea de la anul, din 2013, nu va mai conta media de la bacalaureat? Se vor da examene la toate facultatile din tara?

1 răspuns:
| deyu_1481 a răspuns:

BUNA! Nu se stie nimic sigur.Eu termin la anul clasa a 12-a si sunt foarte confuza in legatura cu asta, sincer daca s-ar da examen ar trebui sa ne anunte si pe noi din timp ca sa stim ce avem de facut avand in vedere ca unele materii nu se studiaza intensiv! Acum astept si eu sa vad ce va fibig grin