| Maria_3931 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca v-ati mai intalnit cu aceasta situatie:Imi place tare mult de acest baiat si cred ca si lui ii place de mine, numai ca atunci cand ne vedem nu ne bagam in seama(nu intelege-ti gresit)pe net vorbim si radem impreuna, dar cand suntem pe afara nici nu ne bagam in seama. El l-a intrebat pe un prieten de-al nostru comun ce s-a intamplat cu mine si de ce nu il mai bag in seama...si asta cred ca vor intelege fetele.(parca am un "nod"in gat atunci cand vreau sa ii zic ceva)nu sunt timida de felul meu.De exemplu intr-o zi ne-am intalnit si nici "buna"nu ne-am zis dar mi-am intors capul dupa el si se uita la mine apoi a luat-o pe o fata in brate si a inceput sa imi fac priviri de parca ar fi vrut sa ma fac geloasa...

2 răspunsuri:
| MalynaMagdalena a răspuns:

Poate ca si el este la fel de timid ca tine. dar daca ati vorbit pe net cu siguranta te place, preia tu initiativa si vezi ce iesewinking
bafta!

| Squmppaaaa a răspuns:

Pf...asa fac uni baieti vor sa i cazi in fratze. asa ca daca il paci. du-te la el pwpal si gtabig grin