| marina11 a întrebat:

Buna!
vreau sa va spun ca acum de cand a inceput scoala avem un nou coleg. a ramas repetent un an da nu asta e important ci ca mi`e imi place de el e foarte dragut si amuzant. si am pus`o pe o colega sa ii ia nr de tel si i l-a dat iar ea mi l-a dat mie aseara a fost sedinta la scoala iar noi ne-am asteptat parintii in curtea scolii si noi fetele am mers dupa scoala si l`am sunat. iar el si-a dat seama. apoi m`a sunat el pe mine. si eram chiar in fata lui. iar o fata mi-a zis ca se uita foarte atent la fundul meu...si chiar si in ora se uita atent la mine si am uitat cu mine vorbeste foarte frumos adica cu poftim multumesc si din astea dar cu alte fete cu fa deci crede`ti ca ma place?

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Daca spui ca cu tine vb asa frumos. inseamna ca poate te place. dar mai bine intreaba-lwinking

| marina11 explică:

Da si am uitat sa va spun sunt cam emotiva si... fetele m`au intrebat daca vreau sa la spuna ele...dar nu. cine stie poate ii spun luni.sau daca nu am eu timp in 4 ani laughing

| 141414 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar daca se uita atent la tine poate insemna doar ca iti admira aspectul fizic, iar dac vorbeste asa frumos cu tine si cu alte colege nu, poate insemna ca ai impus respect...sigur are despre tine o parere buna si te admira mult, cel putin!