| ramonika12 a întrebat:

Buna vreau sami povestit o intamplare stranie sau haioasa din viata voastra cea mai buna intamplare FUndaaaaa :X:X

Răspuns Câştigător
| Sisitta a răspuns:

Buna,am avut ASA o intimplare :d îmi plăcea de un băiat, stateam eu cu o prietena pe un site de socializare, si am vrut sa-l fac sa gelozeze...si am pus o poza cu un alt băiat, si am pus-o pe prietena sa îmi comenteze "ce frumosi, va sta bine împreuna" big grin si el nu stiu cum avea parola de la profil meu..si citea tot...big grin îți dai seama ce rusine îmi era cind îmi povestea el..ca citise tot.

| ramonika12 explică (pentru Sisitta):

Super si mie mi s-a intamplat ceva de genu big grin dar acum sunt cu un baiat si a fugit de acasa el e din piatra neamt si eu din Suceava si a stat 3 zile in frig si nu stiu cum sai anunt pe parintii lui habar n-am ce sa fac sad

| ramonika12 explică (pentru Sisitta):

Imi place intamp ta sa vad cine imi mai scrie daca nu-mi mai scrie nimeni iti dau tie funda

| Sisitta a răspuns (pentru ramonika12):

Bine,multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sisitta a răspuns:

Astept big grin