| Dheutsik a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe bancuri mai putin cunoscute si amuzante, fara injuraturi.Dau funda la cele mai multe si bune!

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Scie pe google "Glume " sau " Bancuri" şi vei găsi cîteva mii.

| Dheutsik explică (pentru corolav):

Nu vreau sa caut, vreau sa vad care este cel mai bun banc pe care il stiti straight face.

| k330sk3a a răspuns:

Era odata un rus, un roman si un englez pe marginea unui bazin.ei, in ce spuneau ca vor sa sara in aia vor sari.romanul:BANI! rusul:VODKA! iar englezul se impideica inainte sa sara si spune:OH SHIT!