| Ioana_Adriiana_2000 a întrebat:

Vreau si eu idei de nume pentru facebook, ma cheama Ioana Adriana dar nu trebuie sa fie neaparat cu numele meu. Cele mai multe si care imi plac mai mult primesc fundita love struck Merci! :*

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Cel mai frumos este sa iti pui Ioana Adriana, nu : " Scumpika tha" etc, facebook-ul mai nou este foarte important..asa ca, pentru tine, si demnitatea ta pune.ti Ioana Adriana sau Adriana Ioana.

2 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Yoyo Adrianne sau ceva de genul big grin dar să pui numele cred că e mai ok oricum decizia îţi aparţine

| HuNterukh a răspuns:

Pune-ți principalul tău prenume (cel cu care te strigă maică-ta) și numele de familie, nu fii copilă să-ți pui „Ioana Băă", „Adriana Adytza" sau „Adytzu Thau" că deja te șterge și maică-ta de la prieteni.