| NiiiaaRawwr a întrebat:

Vreau si eu idul lui Vali care a fost ieri la emisiunea "Comanda la mine".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cute băiatul, nu? laughing

Au cerut mai mulţi id-ul lui pe site-ul Antenei 1. Poate îl găseşti acolo.

11 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Cum puteti fii asa? Aaa tu te referi la faimosul Vali pe care toata lumea il stie, fantastic! Cata coincidenta... Draga mea, de unde sa il stim noi pe Vali?

| Tigrilă a răspuns:

Wai frate sunteti toate moarte dupa pokemonu ala iti dai zeama e singurul baiat "cute" dupa planeta asta...arat mai bine ca ala la fata corp freza tot ce vrei e de varsta cu mine si am si eu pierce in buza mare chestie... m-ai aveti putin si plangeti dupa el ce fanii

| brunethatanebuna a răspuns:

I un tip crazybroken heart( aproape am zis idlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il vreaustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer il stiu si nu pot da id lui la intamplarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pnm il cunosc de multlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui e type_craazy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda =)) toti retardati isi fac id aproape ca id meu si il posteaza fake nereusite =))). vreti ceva http://type-crazy.hi5.com

| NyanCattt a răspuns:

De ce vrei id lui? rolling on the floor

| Triixiiiana a răspuns:

Voii credetii ca se uitaa Valii la voi `?straight face
Am si id-ul lui si fb si hi5.
Darrr cand vedeti un tipp maii emoo. I don't want to see
Gataa saritii O.o

| Denisa_Deni_1991 a răspuns:

Care imi da si mie id lu vali