| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste pareri.am sa va povestesc cv
eu fac naveta de 3 saptamani fac cu un sofer tanar are pana in 23 ani, de cate ori ma vede se uita foarte atent la mine. uneori cand sunt in microbuz se uita fix in ochii mei dar nu-mi spune nimic sad cand cobor din microbuz sta mai intai sa cobor apoi tot sta se uita asa atent la mine din cate am vazut cu alte fete nu procedeaza asa nici nu intoarce capul.nu stiu ce sa fac sa vorbesc eu cu el,sau mai bine imi vad de treaba mea,poate ca el nu vorbeste cu minte, nu stie ce ma duce capul, intr-o zi cand am coborat el zice : ah ce buna e (evident ca lumea se uita la el ciudat) nu stiu ce sa cred...voi ce parere aveti? sper sa nu fie o intrebare stupida big grin

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nu esti cam tanara pentru el? in plus parerea mea cred ca te vrea pentru o aventura, doua

| anonimeu a răspuns (pentru clauss):

Nu ma las asa usorwinking nu o sa-i mearga cu aventura daca doreste asta, daca doreste ceva serios da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-l pe el sa faca primul pas. Daca nu e in stare sa te abordeze ramane doar cu uitatul. Parerea mea este ca e un pic cam badaran.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la fel, cu 2, 3 barbati de pe microbuz.

Si culmea:toti aveau sotie. Unul dintre ei era foarte atent cu mine.Si culmea, doar cu mine.Ma baga neincetat in seama,oprea microbuzul exact unde trebuia sa cobor fara sa ii spun,vorbea cu mine des,se uita atat de dragut, dar...din pacate, avea sotielaughing

Daca ar vrea ceva serios cu tine, nu ar incepe cu ''vai ce buna e''.
Cel putin, dupa parerea mea.Si in plus, dupa soferii astia nu te poti lua.
Nu cocheteaza cu alte fete cat esti tu prin preajma ca sa iti dea impresia asta, dar imagineaza-ti cate ''fete bune''vede pe zi in microbuz.

Succes

| anonimeu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are sotie nici prietena, in general daca ma vede s uita atent nu doar in microbuz, il vad cam des s se uita atent, nu am auzit eu cand a zis "ce buna este" mi s spus de catre o persoana...nici eu nu am incredere in el dar poate totui...

| anonimeu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are sotie nici prietena, nu am auzit eu cand a zis "ce buna e" mi-a spus o fata nu situ cat d emult sa o cred dar.nici eu nu pot zice ca el vrea ceva serios sau.nul cunosc, dar totusi e prea insistent.il vad mai dez s nu in microbuz in general si se uita atent dupa mine. totusi prea atent inteleg k s uita l toata lumea dar e prea atent eu ii dau biletul s el sta s uita in ochii mei cv timp apoi mil ia, nu stiu ca sa cred totusi e ft simpatik