| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste pareri:imi place super mult de un baiat de la mine din liceu care e mai mic ca mine cu un an(a9-a)...Incredibil dar I-am si spus asta.reactia lui a fost una buna adica mi-a zis daca vreau sa ne combinam dar eu am refuzat pentru ca imi era frica de ce o sa zica prietenii, colegii.Acum nu pot sa-l uit mai vorbim din cand in cand dar el are deja o prietena si nu prea mai am curaj sa-l mai bag in seama.Prietenele mele imi spun sa-l uit deoarece cred ele ca se joaca cu mine adica de fiecare data cand nu e la prietena lui vine la mine, ma i a in brate, etc.Nu stiu ce sa mai cred.Astept pareri.

7 răspunsuri:
| deejayra a răspuns:

Ce imi place chestia asta...
Mergi pe strada, vezi un baiat dragut si te duci la el:
-Ah... buna
-Buna
-Vrei sa ne combinam?
-Da
Si dupa aia il iei de mana si il saruti
Soro, mai intai petrece ceva timp pe langa el, il cunosti mai bine, vezi in ce anturaj e, daca e prost sau nu, si dupa aia te duci la el

| Kidu a răspuns:

Uita-l,[din moment ce atunci cand nu este cu prietena lui te ia pe tine in brate, poate daca ar fi si cu tine candva, o sa-ti faca la fel si nu cred ca vrei asta]

Mai sunt multi baieti pe lumea asta.hee hee

Bafta girl!

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Daca iti place de el dc nu te-ai baga? mai bine daca te bagi pentru ca chiar daca nu merge macar stii cai incercat si o sa fii suparata un pic si pe urma o sa iti treaca o sa te indragostesti de altcnva sau daca o sati meraga e fb...si dif de varsta nu e prea mare ...decat sa regreti pe urma...sa zici...cum ar fi fost daca ma conbinam cu el oare era bine sau nu? si o sa te intrbi asta mai mult decat crezi...@deejayra lasi niste comm stupide vb exact ca la tine in cartier...esti de la tara no? eu creec da

| peanut a răspuns:

Andy, care-i problema daca e de la tara? Eu nu sunt, dar mor cand vad cretinisme de genul astora.
Asta ca sa stii si tu, deejayra are dreptate. Daca nu vrei sa regreti mai tarziu ar fi bine sa cunosti intai persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca are prietena eu zi sa nu te bagi, e doar o joac, iti place sa suferi?

| adrykiba a răspuns:

Sincer ii gagicar atunci... iar baietii aia tot ce stiu ei este sa se joace cu sufletele celor inocenti. Daca nu avea prietena ti-as fi spus sa-ti asculti inima si sa nu iti pese de ce zic ceilalti. dar daca are prietena...

| electro2 a răspuns:

Incercarea moarte nu are