| emilia4ever a întrebat:

Vreau si eu niste programe de editat poze de descarcat!batting eyelashesCu efecte speciale! Fundoiiii! si vot!love struck

Răspuns Câştigător
| CricketXTM a răspuns:

Photoscape...Este ff bun [ iti spun eu ] eu o folosesc aproape un an si jum love struck.
Scrii la google : ''download photoscape''. si salvezi la pc si editeaza e foarte simplu love struck

2 răspunsuri:
| kissbaby a răspuns:

Fata ti-am zis eu ca tot Photoscape e cel mai bun:p!>Decii cred ca mie ar trebui sa-mi dai fundalove struck>!

| OnlyGirl a răspuns:

Photoshop e cel mai bun big grin