| MissMaryAlex199 a întrebat:

Buna
Vreau si eu niste status-uri de viata.happy

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

I'm gonna live until I die.

| EllaEli a răspuns:

Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima.

În viață e de ajuns o singură minciună pentru a te îndoi de toate adevărurile spuse până atunci.

Statusuri
Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din acel loc sa ti se simta lipsa!
Pierderile te vor ajuta sa pretuiesti ceea ce ai!

Redau doar ceea ce reflectez, iubesc doar ceea ce apreciez, daruiesc doar la cei ce ii stimez, protejez doar ceea ce mi-e mai scump si ajung mereu unde imi propun... orice minut e un nou inceput.

Iubesti viata? Atunci nu risipi ca un nesabuit timpul, caci din timp este facuta viata ta!
In ziua care te-ai nascut era tare urat afara si ploua, deoarece cerul plangea ca a pierdut un inger.
Cam atat. sper sa iti placa. FundA? big grin :*