| Cosmina4ever99 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri! Dar nu vreau sa fie vulgare! Doar amuzante!

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Inchide gura ca poluezi natura...
Stii tu ai boala aia, de a te baga in treburile altora...
OO...Ai un creier nouAvand in vedere ca pe cel vechi nu l-ai folosit niciodata...
Hai pa...Du-te acasa sau culcate csa deja mai plictisit/ne-ai plictisit pe toti si nu vrem/vreau sa adormim/adorm din nou cand se culca gainile...
M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

- Am draci…. caut exorcist.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand
minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta
.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata
.

- Stai…incerc sa-mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine…….te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva….cu siguranta nu as fi tu.

Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca."

Taci si mergi!

Inchide gura ca poluezi natura!

Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devi om suna ma!

Taci si sapa
Vezi ca faci praf!
Tai-o ca s-au furat cam multe
Mi se pare mie sau miroase a canal?

Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu!

Ai terminat?

Inchide fermuarul! (asta daca are cativa dinti lipsa... stiu eu pe unu care pateste asta. )

Lasa gargara!

Ce zici, poti sa taci?
Te-a intrebat cineva cit e ceasul?
Pleaca, ca puti!
Hai du-te acasa ca ne-ai plictisit pe toti si o sa ajungem sa ne culcam odata cu gainile din cauza ta
Suferi de boala aia...de a te baga in treburile oamenilor?
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
Hai spuntot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
Cum trec zilele si ma gandesc ce norocosa sunt... pentru ca nu esti aici ca sa-mi le ruinezi. Fundita?

1 răspuns: