| ByasiAtat a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta si de dragoste. Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Buna uite aici kiss :

" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "
.De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!
Nu pot sa respir cand nu esti langa mine, pentru ca tu esti aerul meu! "
Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani… "
Daca pe cer ar fi o stea pentru fiecare minut in care ma gandesc la tine, ar fi lumina mereu!
Viata mea e mai buna fara tine in ea!
E viata mea si felul meu de a fi :* Nu ma poti schimba oricat ai incerca!
Pare ceva nebunesc, dar te-am iubit si inca te iubesc.

Intr-o relatie sunt. zambete. lacrimi de fericire. lacrimi de dor. clipe care nu le poti uita... iar cand ii spui adio si te intorci mereu la el inseamna ca-l iubesti :*
Cand trebuia sa te fac sa suferi. eu te-am iertat. ca te-am iubit cu adevarat. ♥ ♥
Am fost acolo pentru tine, dar te-am avertizat mereu să nu te-ndrăgosteşti de mine :*
Si drumul vietii ne desparte. fiecare in alta parte... si poate e nedrept sa te astept. ♥
Şi îţi spun tare şi clar: Nu plânge pentru nimeni e-n zadar :* ♥
Imi pare rau ca nu mai pot. sa te mai vad fara rost happy. Acum eu am pe altcineva si pot sa-mi vad de viata mea.
Nu esti Primul care incearca Sa ma schimbe in repetate randuri. Dar esti primul care intr.un final mai Pus pe Gandurii `!
Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta, devin mult mai rea, devin fata perfecta :*

Te plac te plac asa cum esti puppy dog eyes si felul in care tu imi spui ca ma iubesti :X

Ai spus că e uşor cu timpul. Dar el nu vindecă. Doar trece...

Indiferenţa doare? mda... Dar doare mai tare când vezi că încet o iau pe urmele tale.
Nu o să îţi dau plăcerea de a mă vedea vreodată supărată. Nu se merită când tu ţii de mână altă fată :*
Dacă ne-am pune câteodată în locul celui care suferă am putea înţelege că nu e aşa de uşor să fi rănit.

Atunci când o persoană ne greşeşte spunem că nu o s-o iertăm. Dar mereu se întâmplă contrariul. Mai grav e că aceste lucruri se repetă mereu şi mereu...
Chiar daca stiu ca mesajele nu le citesti. in visul tau mereu ma regasesc!

Crede-mă mi-e indiferent de părerea ta. Eu ştiu foarte bine cum sunt eu şi cum e viaţa mea.
În fiecare dimineaţă zic că mă v-oi schimba... ziua trece. eu sunt tot aşa.
Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi!
Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Uite aici :
1." Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "
2." Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "
3." Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "
4." Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani… "
5." Uita-te pe cer… daca ai numara toate stelele, ai afla de cate ori te iubesc… "
6." Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC? "
7." Nu pot sa respir cand nu esti langa mine, pentru ca tu esti aerul meu! "
8." Daca pe cer ar fi o stea pentru fiecare minut in care ma gandesc la tine, ar fi lumina mereu! "
9." A B C D E F G H I J K L M.mi-e dor de tine
10." T- tandra
E- eleganta

I- irezistibila
U- unica
B- blanda
E- eterna
S- scumpa
C- curajoasa…
11.Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut
12.Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
13.cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!
14.Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!
15.TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA... E Replica Mea.
16.~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~
17.• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju
18. Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta, devin mult mai rea, devin fata perfecta
19. Spune stop! Cnd te streseaza explica-i ca exagereaza... nu intelege? abereaza? spune-i` pa` si se kalmeaza!
20.De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!

Sper ca te-am ajutat plzzz funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrei sa dai fundita :-d :-p thinking

| KerrigaNee a răspuns:

"Sunt atat de sensibila si nebagata in seama. Cred ca o sa ma sinucid, sa fac lumii un binewinking "