| ToSexy4You a întrebat:

Buna Vreau si eu niste statusuri frumoase de dragoste... Dar sa nu fie din astea dupa statusuri.ro... Funda+VOT!:*:*

1 răspuns:
| emaalexandra97 a răspuns:

Dragostea nu are nevoie de cuvinte se poate spune TE IUBESC cu o singura privire!

Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inimioara, pentru. ca acolo esti tu -

Daca cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe Soare:TE IUBESC!…inseamna k ca te poate iubb mai mult k mine