| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau si eu parerea voastra despre prietena mea,eu sunt o fire mai geloasa iar prietena mea este o fire asa cum sa zic libera, gen ea se intelege cu toata lumea si ea vrea sa fie intr-o relatie cu mine, ma iubeste dar vrea in acelasi timp sa fie si foarte libera gen sa iasa in club cu prietenii fara mine si de astea, voi ce credeti, sa-i ofer aceasta libertate? Ar fi bine sa fie asa libera?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Daca tu esti urs si mormai in loc sa mergi cu ea in club sa te distrezi, crezi ca e bine sa o mai si tii legata sa se plictiseasca de moarte si apoi sa se plictiseasca DE TINE?!?
si sa isi caute pe altul care nu e batut in cap

tu ce crezi?!?

cum era aia la radio Teheran:
intrebare
-ce e mai bine? sa am o prietena urata care sa isi petreaca timpul numai cu mine, ca nimeni altcineva nu se apropie de ea, sau una frumoasa in jurul careia sa roiasca toti prietenii?
raspuns:
-ce e mai bine? sa imparti o prajitura cu prietenii? sau sa mananci un rahat singur?!?

12 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cum adica sa-i oferi libertatea?
Daca e prietena ta asta nu inseamna ca e si proprietatea ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce iti apartine libertatea ea?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Voi ce credeti sa i ofer aceasta libertate?
Dacă nu o să i-o oferi, o să și-o ia singură.
ar fi bine sa fie asa libera? Pentru ea, ar fi bine.

| Andreeush a răspuns:

Dar cine a spus că e proprietatea ta?
Logic că are nevoie de libertate.

| Florian1999 a răspuns (pentru Andreeush):

Ok dar ce parere ai de asta? ea a spus ca daca se saruta cu altul nu inseamna ca ma inseala, ea asa considera ca nu e inselat daca o sa se sarute cu altul, ce parere ai acum?

| Andreeush a răspuns (pentru Florian1999):

Și sărutul e un fel de a înșela.
Tu accepți așa ceva?

| Florian1999 a răspuns (pentru Andreeush):

Nu,nu accept

| Sofer a răspuns:

Ar trebuii sa iesiti in doi peste tot. Ca cine stie ce poate face singura si o arde altul si tu stai acasa asteptando.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietena ta... nu e prietena ta. E prietena tuturor, daca intelegi.

| Clytia a răspuns:

Păi și ce-ai vrea să facă? Să-și petreacă tot timpul liber cu tine? Poate să facă ce-și dorește, nu e un obiect, nu-ți aparține. Tu trebuie să-i oferi spațiu, la fel și ea ție.

| Florian1999 a răspuns (pentru Clytia):

Ok dar nu sti ce a zis ea, ea crede ca daca se saruta cu altul nu inseamna ca ma inseala si poate sa vina la mine ca si cand nimic nu s-a intamplat, ea asa a zis ca gandeste

| LilPleito a răspuns:

Tu esti prost, iar ea e curva. Iti spun sincer, degeaba te superi sau nu.
Tu nu esti barbat, iar ea e o panarama infecta. Trage-ti, ma, pantalonii, fa-i vant la tarfa aia. Crezi ca nu gasesti alta? Prietene, crede-ma, gasesti alta. Nu sta sa-si bata curva joc de tine. Asta daca ai pic de barbatie. Daca iti place sa fii cuck, treaba ta.