| clauu_8350 a întrebat:

Bună` happy. vreau si eu sa descarc poze dupa telefon pe calculator straight face si nu stiu cum sad. nu am mai facut asta pana acum. straight face va rog ajutati-ma si pe mine pas cu pas.
dau fundita love struck

app am un nokia 5000 big grin

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Îți trebuie un USB. Îl iei de la un centru, Vodafone, Orange etc. și nu costă prea mult. Apoi îl bagi în telefon si în calculator, și apoi e foarte simplu.happy
Baftă, o zi bunăbig grin

| SeEcReTnAmE a răspuns:

Pai daca ai un cablu de date la telefon este foarte simplu conectezi telefonul la calc adica in spatele unitatii vezi si u cum se potriveste dar daca nu ai trebuie sa iti activezi bluetoothul la calc si asta e mai greu mai bine chemi pe cineva care stie sa ti-l activeze dar din cate stiu eu tel tau are cablu de date.Succes fundita:dhappy