| tay2012 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi schimb telefonul. Aveti ceva sugestii in priinta unui telefon nou. Eu mai mult de 650lei nu dau pe un telefon, as vrea sa aiba Wireless ( sa se poata conecta la surse de internet), sa ma pot juca ninja fruit pe el XD si cam atat. App s sa ascult muzica. Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| Ada233 a răspuns:

Pai thinking La fel ca minelaughing. Sunt Niste telefoane Nokia cu tastatura Qerty care are si wireless, nu mai stiu sigur cat costa dar cred ca pana in 650 de lei. Sau mai e Black berry Bold...ala nou care are 2 meniuri, wireless, wi-fi..mai multe app dar mi se pare ca e 900 sad. Mie astea imi plac si vreau si eu puppy dog eyes

| tay2012 explică (pentru Ada233):

Eu as vrea ceva cu touchscreen ca sa ma joc ninja fruit, am eu o boala cu jocul asta xD... eeeh pana la craciun mai este, trebuie sa ma dau bine pe langa Craciunita xD

| Ada233 a răspuns (pentru tay2012):

laughing Ai ninja fruit si cu banane din astea?