| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa primesc niste sfaturi si pareri. Am fost cu un baiat aproape 1 an dupa care l-am parasit ( mi se parea ca nu ma baga in seama, insa nu era asa, l-am ranit, mi-am dat seama ca inca il iubesc m-am impacat cu el am stat 7 luni dupa o despartire de 1 an jumatate) m-a parasit pentru altcineva l-am lasat sa-si vada de viata lui desi eu sufeream dupa dansul negam asta. nu a rupt legatura cu mine cum ar face altii. eu m-am combinat cu altcineva la o saptamana dupa ce ne-am despartit si intr-o zi pe mess a remarcat poza de la avatar cu noul meu prieten si eu cred ca a fost gelos. momentan sunt singura, si el a aflat asta vorbim la telefon pe mess ne-am si vazut acum cateva zile iar el facea tot posibilul parca sa fie mai aproape de mine la un timp am zis ca plec acasa si nu m-a lasat m-a luat pe sus ( eu ma zbateam sa ma lase jos)in sfarsit a cedat si a plecat suparat. a doua zi eram mai multi prieteni iar cineva s-a luat de mine, el mi-a luat apararea luandu-l la bataie pe tip iar eu bagandu-ma intre ei sa nu iasa scandal. a plecat acasa zicandu-mi ca mai vorbim si sa nu am impresia ca el e suparat pe mine. oare incearca sa se impace cu mine? ma mai iubeste? ce dovedesc toate gesturile astea? PS relatia cu el a fost secreta fata de parinti si ai mei si ai lui, cauza fiind un conflict vechi intre parinti...insa pe noi nu ne-am lasat batuti ne-am iubit fara stirea lor; deci? ce parere aveti? astept raspuns. multumesc mult. pup

1 răspuns:
| Stefii_6358 a răspuns:

Daca ati fost atata timp impreuna...si v-ati despartit odata...nu cred ca o sa mai mearga. oricum eu zic sa-i mai dai o sansa.