| Renata10 a întrebat:

Buna!happy Vreau si eu sa stiu cate ceva despre boala numita "bulimie". M-ar interesa sa stiu mai exact cum se manifesta? Si care sunt riscurile daca nu este tratata? Cine poate sa ma ajute?:X fundita la cine ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| Euuw a răspuns:

Bulimia este o 'boala" sora cu anorexia... incerci tot felul de diete, renunti dupa un timp scurt la acestea, iti provoci varsaturi, faci exercitii grele in timpul dietei, te simti vinovata daca mananci ceva mai mult. daca nu este tratata in cel mai rau caz ajungi sa-ti distrugi stomacul, sa devii obsedata de diete, si sa iei in greutate..cam atathappy

| Renata10 explică (pentru Euuw):

Multumesc pentru raspuns!happy

3 răspunsuri:
| Euuw a răspuns:

Cu multa placere:*