| loredanadevil a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce licee de panifikatie sunt in galati sau tecuci si cu media cu care pot cintra! si niste licee mai slabutze tot din galati sau tecuci va rog sa-mi spuneti. fara linkuri daca se poate

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Colegiul de Industrie Alimentara Elena Doamna, MAIA, Dumitru Motoc, Anghel Saligny, Gh Asachi, Radu Negru, etc nu stiu liceul de marina ar mai fi, auto... bafta la admitere si la examene happy

| loredanadevil explică (pentru AnonimaOk):

Mersi dar cu cat se poate intra nu stii
?

| AnonimaOk a răspuns (pentru loredanadevil):

Pai se intra cu medii mici adica nu stiu cam orice medie e acceptata si sincer cred ca e cam ultima problema pe care ar trebui sa ti-o faci... ar fi totusi bine sa ai 6 macar