| PustoaicacuochiiCaprui a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa folosesc programul de editat poze Photography. Adica nu stiu ce sa fac. Intru pe google si apoi cand imi apare pagina dau pe primul titlu si apoi nu stiu ce sa fac.
Imi puteti spune?

Funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Scrie asa pe google si ai sa reusesti -> Photography online editor
O sa-ti apara programe de editare foto.Aici http://www.photography.com/ nu este un program de editare foto.
Bafta! (daca vrei si alte site-uri de prelucrare foto online lasa un mesaj )