| anonimiussandicartiozeropmmdy a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca cremele de la Nivea sunt bune.
Daca nu sunt bune cele de la Nivea, ce alte marci pentru produse imi recomdati.!

7 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Depinde. Eu folosesc Nivea. Cunosc persoane sensibile, care fac reactii ciudate din cauza alergenilor si parabenilo din creme. Depinde pentru ce vrei sa le folosesti. Daca ai o problema cu tenul, consulta un medic.
Daca vrei sa alegi crema de fata perfecta, trebuie sa tot incerci si sa risti pana o gasesti.
Dar eu pot recomanda produsele Nivea. Nu folosesc zilnic! Nu folosesc crema de fata zilnic.
Sper ca te-am ajutat sau m-am facut inteleasa. happy

| daniellle a răspuns:

Eu folosesc produse de la Gerovital, în general.
Cred că se află printre cele mai bune branduri de cosmetice româneşti. big grin

| anonimiussandicartiozeropmmdy explică (pentru daniellle):

Tu cum ai tenul?

| daniellle a răspuns (pentru anonimiussandicartiozeropmmdy):

Am avut nişte probleme majore pot spune cu tenul şi cu punctele negre o vreme şi am folosit un gel de curăţare pentru faţă de la Gerovital şi am fost foarte mulţumită. M-am curăţat pe întreaga faţa chiar în scurt timp.

| anonimiussandicartiozeropmmdy explică (pentru daniellle):

Multumesc pentru raspuns

| daniellle a răspuns (pentru anonimiussandicartiozeropmmdy):

Pentru puţin.

| andreea1913 a răspuns:

Produsele de la Gerovital sunt cele mai bune si eu le folosesc.