| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu status de viata big grin
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Sunt atat de lipsita de viata si inspiratie incat ii pun pe cei de pe TPU sa imi faca statusuri.

| YonelaM a răspuns (pentru Metaler):

Vai tu ce sa ziceam

| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna! Uite cateva statusurii, pe care le stiu eu:
1.Aminteste-ti permanent ca vorbele tale pot avea mai multa greutate decât crezi si ca exista o diferenta între ceea ce spui si ceea ce se aude
2.
În viață e de ajuns o singură minciună pentru a te îndoi de toate adevărurile spuse până atunci
3.Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din acel loc sa ti se simta lipsa!
4.
Rabdarea de a astepta va fi mereu rasplatita! Cu cat astepti mai mult, cu atat rasplata va fi mai mare... Dar ai grija, sa nu astepti mai mult decat iti permite viata!

5. Când inovezi fii pregătit ca lumea să îți spună că ești nebun
funda?

| eugfch a răspuns:

Вот она, суровая действительность: живем все рядом, а видим друг друга на фотках и по статусам пытаемся понять, что с кем творится.

| xenia1234 a răspuns:

Nu cauta fericirea, creeaz-o.
Orice viață de om începe de mai multe ori.
Aminteste-ti permanent ca vorbele tale pot avea mai multa greutate decât crezi si ca exista o diferenta între ceea ce spui si ceea ce se aude.

În viață e de ajuns o singură minciună pentru a te îndoi de toate adevărurile spuse până atunci.
Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din acel loc sa ti se simta lipsa!

Totul trece, va trece si asta!

Pierderile te vor ajuta sa pretuiesti ceea ce ai!