| Ioana_5967 a întrebat:

Bunahappy Vreau si eu statusuri despre fotbalisti/cu fotbalisti/despre fotbal/cu fotbal. Cine ma poate ajuta?

8 răspunsuri:
| sceptic a răspuns:

Ia din versurile imnurilor.

| kire a răspuns:

Nu stiu statusuri daca vrei bancuri iti dau!

| Nykwtza a răspuns:

Nu iubi un fotbalist ca e tare egoist cand e dragostea mai mare are meci in deplasare. big grinbig grin

Italienii pierd razboaie ca si cum ar fi meciuri de fotbal si meciurile de fotbal, ca si cum ar fi razboaie.

Fotbal. Trecerea unei mingi printre doua bete devine usor aspiratie nationala.

Fotbalul este popular pentru ca prostia este populara.

Daca in fotbal exista violenta este pentru ca astazi in Italia conteaza doar cine cistiga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Iubi Un Fotbalis Ca E Lucru Foarte Trist... Dupa Ce Tea Sarutat Sia Luat Mingia Si A Plecat.

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| scumpika89 a răspuns:

Nu iubi un fotbalist!
Ca e lucru foarte trist,
Daca are ochi verzi,
Chiar nu trebuie sa-l crezi!

Nu iubi un fotbalist!
E un lucru foarte trist,
Cand e dragostea mai dulce,
Isi ia mingea si se duce!

Nu iubi un fotbalist!
Ca`i un lucru foarte trist,
Dupa ce te-a sarutat,
Isi ia mingea, si-a plecat!

Nu iubi un fotbalist!
Ca e tare egoist,
Cand e dragostea mai mare,
Are meci in deplasare! Fotbalişti-s nişte zei
Plini de bani şi de idei,
Ţara toată îi iubeşte,
Dar vezi... îi mai şi bârfeşte Mai ştiu eu ce fotbalist
A ajuns un finanţist
Ce cu bani uşor aruncă
Într-o noapte la speluncă. Gică şi echipa

S-au calificat.

Peste-o săptămână,

Joacă în alt sat.

| nicolae303 a răspuns:

1:Cu Dinamo la gunoi si cu Steaua tinem noi!
2:Intr-o canalizare, Dinamo spala toale, Rapid le clateste si Steaua le porunceste
3:Anunt de ultima ora: Sala de trofee a clubului Dinamo Bucuresti a fost jefuita. S-au furat doua scaune si o masa!
Intr-o canalizare, Dinamo spala toale, Rapid le clateste si Steaua le porunceste! happy Funda plzpuppy dog eyes

| Nastinka a răspuns:

Fiecare fotbalist are alaturi cite o fata...dar nu fiecare fata, are alaturi un fotbalist.