| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un sfat de la fete in special. As vrea sa imi vopsesc parul brunet dar am doar 14 ani si mai multe persoane mi.au zis ca sa nu ma vopsesc de la varsta asta... Voi ce ati spune? Sa ma vopsesc sau nu?

3 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

Esti prea mica.Cred ca nu e bine sa-ti strici culoarea naturala, esti inca micuta si nu ar trebui sa risti cu asa ceva(alte fete au regretat fiinda au avut probleme grave in legatura cu parul lor)...asa ca, mai bine te mai gandesti...--**fundisa--**?winking

| IoanaBogdana a răspuns:

Fa cum vrei tu. una dintre prietenele mele cele mai bune s-a vopsit cand era in clasa a5a bruneta si dupa cateva spalari i s-a dus culoarea. mi-a explicat ca parul ei nu era decolorat, iar culoarea bruneta doar ii acoperea culoarea naturala si de aceea dupa catva timp s-a dus. deci oricum ti s-ar putea duce culoarea bruneta dupa un timp asa ca nu e chiar asa rau. funda?

| Maiiiaa a răspuns:

Draga mea.
Ce ti.au spus e bine happy
Iti strici parul` si e pacat!
Daca tii chiar asa de mult sa te faci bruneta folose.ste un nuantator
Daca vrei poti folosii unul care sa tina mai mult sau care sa tina mai putin!

Sper ca ti.am fost de ajutor happy
Funda?:d