| Thisisnotme a întrebat:

Vreau si eu un sfat.Peste o saptamana este ziua unui coleg si m-a invitat la munte cu familie lui, poate una din motive este ca ma place.Nu stiu ce sa fac...pe mama lui o cunosc si ma inteleg bine cu ea,fratele lui care si cu el sunt super buna prietena si o fata foarte draguta care este prietena lor de familie, in rest nu o sa cunosc pe nimeni, Am inteles ca o sa mai fie doua fete de varsta mea.Ma gandesc ca o sa fiu o grija in plus si pentru parintii lui, fiindca cu doi copii plus eu si ceilalti minori.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Simte-te bine, distreaza-te. Nu-ti face griji in privinta asta. Legat de baiat, poarta-te natural cu el, radeti, glumiti happy

| Thisisnotme explică (pentru Madesz):

Nu este vorba neaparat de un baiat.In primul rand eu innebunesc cand ma trezesc dimineata stomacul meu efectiv este redus ca dimensiune si imediat ce beau o gura de apa mi se face cat stomacul unei gravide

| Thisisnotme explică (pentru Thisisnotme):

Scuze,am gresit intrebarea

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eh doamne, ce-i gandirea asta? Daca te-a invitat el cum sa fii o grija in plus? Doar nu mananci cat 7, si-n afara de mancare, n-ai ce alt lucru sa spui ca ii incurci.
Sfatul meu e sa te duci, sigur o sa fie distractiv si ai o ocazie draguta sa cunosti persoane noi si sa socializezi.

| NAT0 a răspuns:

Și ție-ți place de el?
Dacă nu-ți place, nu te duce, îi dai speranțe ampulea.

| Thisisnotme explică (pentru NAT0):

Nu imi place de el, dar sincer m-as duce happy

| NAT0 a răspuns (pentru Thisisnotme):

Pai du-te, doar te duci pe banii lui.laughing

| AlexBrooK00 a răspuns:

Dacă ai de gând să-l bagi in friendzone stai acasă mai bine dar dacă și ți-e îți place de el du-te și petreceți timpul cu el.

| Inteleptul99 a răspuns:

Ciudat loc pentru prima intalnire. S-a invechit iesitul la suc?

| Thisisnotme explică (pentru Inteleptul99):

Nu este o intlanire dar pur si simplu el se duce cu familia lui acolo si fiindca ii sunt foarte buna prietena m-a invitat si pe mine.