| DAVID_8154 a întrebat:

Buna vreau si eu un site de unde sa pot descarca muzica daca ma puteti ajuta si daca stiti ce program imi trebuie sa descarc muzica din calculator pe un CD si de unde il pot descarca

29 răspunsuri:
| DAVID_8154 explică:

Va multumesc pentru ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siteuri sunt multe dar trebuie sa stii sa le faci
cautama la Id de mess smc_cs2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nero poti sa-l iei dupa internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa dau in nero sa sa imi bag muzica dar trackuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate co[nero] il poti descarca de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum gasesc si eu un site pentru a descarca muzica si cum o pot descarca plis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de pe pc pe cd nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe www.fisierulmeu.ro scrii acolo sus ce mel vrei...si ii gratis 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu vreau sa i-au muzica de pe net pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.muzica de descarcat.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhghggggghghgghghghghggggggggggggredsrer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intreaba si u asta vreau si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga david ca sa poti descarca muzica din calculator trebuie mai antai sa ati instalezi un program care se numerste Nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaliazati nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yutub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jsjkhs
c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi CD-ul in calculator cand iti apare CD-ul apesi pe el te duci la melodia pe care vrei sa il pui pe CD tii apasata cu butonul stang si il duci la site-ul ude vrei sa il bagi cand ai ajuns ii dai drumu si se copiaza dar poate se copiaza si il scoti din calculator si ramane doar oe CD in cazul asta te duci la melodia care vrei sa o copiezi apesi butonul stang si apesi copy(copiaza)te duci la programul CD-ului apesi din nou cu butonul stang si apesi pe paste(trece)

| jamaican a răspuns:

Incearca aici www.getmp3.info

| muzicaparty a răspuns:

Un site bun de descarcat muzica de unde iau eu e si www.soundmp3.net

| ioana17bebe a răspuns:

Www.rdiofly.ro sau .com.....cu restul nu te pot ajuta.pa

| Buzea_Stefania_1990 a răspuns:

Vreau sa am melodii descarcate de pe net, ce trebuie sa fac?

| anaghinescu99 a răspuns:

Mah.nu stiu dar eu ijn primul` rand nu stiu sa descarc muzica de pe nimic...plss dau funda celui care ma ajutawinkingwinkingraised eyebrows

| sysy24 a răspuns (pentru anaghinescu99):

Poti sa intri pe youtube, cauti melodia pe care vrei sa o descarci, intri pe ea si sus in dreapta unde scrie http://..., dai copy si apoi intri in notite sau world pad(sau ce ai tu)si sus in dreapta ai un buton paste(lipire)apoi intri pe google si tastezi youtube mp3 converter, si tragi cu mouseul linkul in locul acela iar apoi dai convert.La sfarsit dai download si salvezi melodia in ce fisier vrei tu=))

| roberty a răspuns:

David nu program eu stiu un sait www.ThePirateBay.com.poti sa descarci ce vrei papa.