| roxanaroxyrox a întrebat:

Buna vreau un raspuns rapid!

Sunt fata.

Spuneti-mi va rog, voua fetelor ce va place?

Ce melodie, actor, film, carte, calatorii desenul, tot tot ce va place voua.

Va multumesc!

Dau funda la cel mai complet raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| Rocsaanna a răspuns:

- De curand am descoperit o melodie a lui Ed Sheeran- You need me, I don't need you, pe care o ador -> http://www.youtube.com/......ttp?/watch

- Actor preferat : Ian Somerhalder

- Film preferat : A walk to remember

- Carte preferata : Nu prea stiu, urmeaza vara asta sa citesc "Mai las-o moale cu fantomele" - de Megan Crewe

- Calatorie? Pai as vrea sa plec in Japonia si chiar sa ma stabilesc acolo, dar la fel de mult creau sa plec in America si sa ma stabilesc acolo. :))
Mda...cam complicat, dar voi avea grija sa rausesc!;)

P.S. : Era sa uit, ador baietii cu gropite, bruneti, cu bun simt, cu simtul umorului si indrazneti. [Nu stiu daca conta, insa am scris ceea ce imi place :)) ]

3 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Ce vrei sa faci? Sondaj de opinie? Nu prea stiu de ce raspund la intrebari de-astea, poate pentru ca n-am ce face.
Oricum...
Melodie...cam greu de ales una...Ar fi cam tot de la Pink Floyd, Metallica, Led Zepp etc.
Actori: Marlon Brando, Pacino, deNiro etc.
Filme: The Shining, Identity, The Godfather etc.
Carte: Tacerea Mieilor de Harris
Altele: desenul, cantatul la pian, uitatul la filme, ascultatul muzicii

Ti-am dat peste cap socotelile despre preferintele adolescentelor, asa-i?

| DaianaBojin a răspuns:

Melodie:Metallica-Nothing else metters
Actor:Johnny Depp
Filmtongueirates of the Carribean
Cartebig grinaphne du Maurier"Golful francezului"
Imi place sa cant,sa dansez,sa ma uit la TV,imi plac plimbarile,sa ies cu prietenii, la desen sincer nu ma prea pricep si nici nu ma pasioneaza, imi plac calatoriile pentru ca vreau sa cunosc locuri si oameni noi, ca si instrument chitara pe care o voi primi, iar ca si sport este judo-ul. Sper ca ti-am fpst de folos.

| ioana31 a răspuns:

Melodii imi plac multe, dar in ultimul timp am ascultat : Sony Flame- Vin; J Balvin Tranquila; Macklemore - Thirft Shop; Vama - Perfect fara tine; Lora- Capu` sus. Actori : William Levi, Diana Dumitrescu, Maite Peroni, si cam atat imi aduc aminte acum laughing Film la cinema : Viata lui Pi si Brave(Neinfricata) si ca film, la tv : nu cred ca am filme preferate. Doar Pariu cu viata, dar e serial, si nu e "preferat". Cartea mea preferata e : "13 plicuri albastre" - Maureen Johanson (ti-o recomand). De calatorit, nu am calatorit in afara tarii. Desene( daca te refer la animate laughing ) nu stiu acum laughing Cantareti : cei cu melodiile de mai sus. Altceva? Mi-ar placea sa joc intr-un film. As vrea sa ii cunosc pe Andra Maruta, Smiley, Alex Velea, Lora, Crbl, Connect-R, si alte persoane celebre ale momentului :3