| 1mist3r a întrebat:

Buna,vreau un server de cs 1.6 normal care sa bage harti clasice,dar mai mult harti noistraight face pnm, nu numai d2, inferno etcpuppy dog eyes pls cine imi da un server cu harti noi dau funda:X:X +vot

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

Poftim:
mr.freakz.ro-Respawn
mr2.freakz.ro-Clasic
Funda?

| andreyucudedu a răspuns (pentru Muwz):

XanNnDeR cred ca vrea server denala care esti intro casa si esti o piticanie!

4 răspunsuri:
| andreyucudedu a răspuns:

Eu cred ca tu vrei servere denalea care esti mic si esti intro casa si gasesti masina de jucarie si o controlezi cu "E" nu-i asa?

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns (pentru andreyucudedu):

Eu vreau din asta te rog!

| Mem3nT0 a răspuns:

Server Counter-strike v1.6 - CS.XGAME.RO
website: www.xgame.ro