| bebelush24 a întrebat:

Buna vreau un telefon cu camera buna...de cam 3 mp. si sa aiba un design frumos. o si ft important sa aiba blitz. ceva idei?!?! fundaaaaa...

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

LG Shine. Are bliţ şi cameră bună. Succes.

| kitishor a răspuns:

Telefon LG kp 500, 501 sau 502 happy. Am de asta si e super. E cu TouchScream! :X
sau Orange Atlanta - de asta are fratimeo
Sau fostul' telefon al lui fratele meu -- Nokia 3120 classic = are blitz, are de toate happy

fundita? happy

| brunettebarbie a răspuns:

Samsung s 8500. are camera de 5 mp si blitz. big grin scoate poze foarte bune. mai bune chiar decat s 8300 care are camera de 8 mp. in plus 8500 are ecran super amoled. deci culorile is mult mai calumea smug. funda?; o3