| anibanani145 a întrebat:

Vreau un telefon dar nu stiu de care. imi recomandati voi >?

5 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Depinde cati bani ai. Eu iti recomand iPhone 4/4s si daca ai bani chiar 5/5c/5s. Nu are rost sa iti iei tot felul de telefoane pe android cu firme necunoscute ca o sa aiba multe buguri si lag infernal. Astea de la Apple merg fara lag si se misca super bine. Daca nu poti lua un Samsung Galaxy s3/s4 depinde daca ai destui bani sau chiar s5. Sau HTC One.

| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung galaxy S4 dar depinde si de buzunarul tau, cati bani ai si cat esti dispus sa dai pe unul.

| anibanani145 explică:

Smartphone Dual Sim ALLVIEW A5 Quad, 4.3", 5MP, 4GB, Negru
Este bun?