| Klaassy a întrebat:

wrestlemania 28 se poate viziona doar pe voyo? Si daca da, trebuie sa ai abonament? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Da, wrestlemania 28, evenimentul mult așteptat de toți fanii wwe-ului se poate viziona luni noaptea de la ora 2:00. și da, trebuie să ai abonament pe voyo. dar, ca să-l vezi la tv, mai așteaptă și tu până pe 12, că doar n-o să se sfârșească lumea.winking

| RuxiLysm a răspuns (pentru TheAvenger):

Ba da Alchemist1413..Se va sfarsi lumea daca nu o sa il vad in direct. Daca astept pana pe 12 o sa MOR SPANZURATA DE MINE..Trebe sa fac ceva repede.

| TheAvenger a răspuns (pentru RuxiLysm):

Dudă, calmează-te. ia-ți o țigare și relaxeaxă-te. îl poți vedea și în reluare. dar, dacă tu ții morțiș să-l vezi în direct, doar să-mi zici să-mi ascut coasa. că-ți ușurez eu moartea. tu doar call me când ești gata.winking