| EmmA_6847 a întrebat:

Buna love struck... cea mai buna prietena a mea este inalta (1.75)iar eu sunt mai scunda ca ea (1.60)si toti baieti frum se uita numai la ea, la inceput ma roaga sa ii ajut sa fie impreuna cu ea, iar eu ii ajut ca doar e cea mai buna prietena a mea dar dupa un timp ei se plitisesc de mofturile ei si vin la mine sa stau cu ei (si-au dat seama ca eu sunt mai ok ca ea ) ...ma rog asta nu cont cum pot sa ies in evidenta, in ce sa ma imbrac, cum sa vorbesc? plzzzzz help funtitza love struck

Răspuns Câştigător
| Demiii a răspuns:

Sfatul meu pentru tine este sa te imbraci in ce iti place tie si ce crezi uh ca e mnai frumos sa esi in evidenta eu as spune asa o pereche de blugi negri asa si o bluzita roza sa nu se asorteze iesa prea mult in evidenta si o sa vezi o sa se uite toti baieti numai la tine asta e sfatul meu

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dani80_6136 a răspuns:

Fi naturala, spontana nu fufa si totul va fi ok