| Bibutzu a întrebat:

Buna!love struck FunDa! Daca voi depune o plangere la politie impotriva unei "fete" care m-a lovit si jignit. exista perikolul ca sa se razbune? sa poarte pica pe mine si sa fie totul mai rau? Voi fi protejata de lege? Ce se va intampla cu fata respectiva daca se va infiinta plangerea? va trebui sa dau declaratie, o sa am controale acasa si prin scoala politistii, care vor intreba ce fel de fata sunt? adica vor fi intrebati vecinii si pr ce fel de om sunt? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Kay a răspuns:

In primul rand, daca poti, scoate ceritificat medico-legal. Si daca ai martori, merge treaba.