| BeeFree a întrebat:

Buna:X spuneti-mi niste seriale si filme bune:X P. S. am vazut deja the vampire diaries

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Ghost whisperer, Twilight 1, 2, 3,4
Amercian pie-toata seria
Funda?happy

| Robert_6755 a răspuns:

Two and a half man, the bing bang theory, csi : new york, happy gilmore, law abiding citizen, twilight, etc laughing

| ʚïɞ_Cătă_1999 a răspuns:

A inceput unu l nou cu cei din The vampire diaries bine nu toti dar uni ...serialul se numeste The Original :X

| lallylove a răspuns:

SERIALE : Pretty Little Liars, Gossip Girl, Gilmore Girls
FILME : Baby's Day Out - este o comedie cu un bebelus :X! razi incontinuu; Mirrors (film de groaza)

FUNDAbatting eyelashes?