| b3b3lushaellie a întrebat:

Buna love struck:X vreau si eu niste statusuri de plictiseala dar sa nu fie prea lungi {adica de peste 4 randuri}
FUNDITA pentru cele mai multe si mai frumi!

Răspuns Câştigător
| qTedy a răspuns:

Nu am o viata perfecta. Dar stiu sa iau din ea ce'i mai frumos





•Vorbeste mult, e stresanta, râde întruna si fara motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.




Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.




Hai sa mai zambim si noi..Ca viata cica e "frumoasa"!



Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! indiferent de cum era mincios sau infidel!




Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat



Eu nu sunt perfecta, dar hai sa nu uitam cine esti tu!

Mesaj adaugat ulterior:
Iubim viata, fara retete, fara regrete, nu exista zile perfecte, calitatile..noi le numim defecte.




Învata lectia, sterge emotia, mergi mai departe!?





Si zici ca ai mai trecut prin asta? intr-adevar,ai mai trecut prin asta,dar n-ai trecut niciodata dincolo de asta!




imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!




iubesc doar ceea ce apreciez, protejez doar ceea ce imi e mai scump, si ajung mereu unde imi propun





inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta, si am scris cu degetul DISPARI



WOW. miscarea asta a fost chiar proasta
Ea cu lesa, tu cu limba scoasa


Acele ceasului tac,,, iar tie iti suna in cap tic-tac, tic-tac.Ce sa vrei?! Ce sa mai ceri?! Daca n’ai puteri?! Timpul e nepretuit ca ziua de ieri []




cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

1 răspuns:
| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

Întrebări similare