| LoveDreamsxdd a întrebat:

Zilele trecute mi-am rupt mana[am facut operatie, mi-a pus tija blablaaa] si cand am iesit din spital am intrebat-o pe fata care a vazut ce s-a intamplat, cum am picat. Ea mi-a spus ca inainte sa pic spuneam " Auuu, imi rup mana, imi rup mana" si se uita toata lumea la mineO.o, apoi am picat pe ea si ma durea ingrozitor.
In masina in drum spre spital spuneam ca imi v-a pune tija si asa s-a intamplat straight face. Cum de stiam ce se v-a intampla? cel mai logic raspuns funda. :d

Răspuns Câştigător
| gratie a răspuns:

Probabil ca esti unul dintre oamenii clarvazatori (care exista). Nu conteaza daca nu mai ai rude care sa fi putut sa faca asta. Eu iti spun din propria experienta pentru ca si mie mi se intampla asta. Spre exemplu uneori ghicesc exercitiile pe care ni le da la teza. Si inainte sa ni le aduca ghicesc notele pe care le iau colegii. Esti un copil special. Sper ca te-am ajutat :*