| numeletrandafirului a întrebat:

am 17 ani si as vrea sa ma intorc in Romania in vacanta de vara cu Wizz Air insa neinsotita de mama mea deoarece aceasta lucreaza si nu ma poate conduce nici pana la aeroport si neinsotita de nici-un adult. Stie cineva daca pot? Si daca da, daca trebuie sa specific ceva cand imi cumpar biletul de avion de pe internet. Multumesc! Dau funda celui/ei care imi va da un raspuns folositor

1 răspuns:
| MrAnderson a răspuns:

Da, cred ca exista posibilitatea asta, dar banuiesc ca ai nevoie de un fel de aprobare semnata de unul din parinti.