| Ionut_Leontica_1996 a întrebat:

Am avut o adresa de e-mail mai veche pe care nu m-am autentificat mult timp,azi am incercat sa intru,parola era aceeasi dar ma punea sa spun intrebarea de securitate(pe care am uitat-o),dar daca eu stiu parola la ce ma pune sa zic intrebarea? Ok am zis ca parola e gresita,din fericire am o adresa alternativa, am trimis un email de schimbare al parolei pe adresa alternativa, am schimbat parola si tot asa...In plus imi zice ca e blocat 12 ore.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Asteapta 12 ore si, supa aceea, vezi ce se intampla.

| Ionut_Leontica_1996 explică (pentru Pricked):

Am asteptat 12 ore si iar ma pune sa raspund la intrebarea secreta...dar nu inteleg e inutil..atata timp cat eu stiu parola si am si adresa alternativa de email

| A4DrIAn a răspuns:

Nu stiu eu ce s-a intamplat. Iti va zice mereu asteapta 12 ore e unul din cazurile in care iti expira contul asa s-a intamplat si tatalui meu. Sunt prea multi utilizatori si unii sunt stersi ai fost printre iei sad Iti recomand sa nu mai pierzi timp si sa te inregistrezi inapoi ca nu mai poti face nimic.
https://edit.europe.yahoo.com/registration?.intl=uk
Funda?