| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un pliant gen : http://bibliotecaexersare.files.wordpress.com/......3005 65.jpg
Intrebarea mea este : cum fac sa scriu pe ambele parti ale foii ( verso ) ca apoi sa o scot la imprimanta si sa o pliez. Si cu ce program. Mii de multumiri.

1 răspuns:
| hippiemuslim a răspuns:

Daca folosesti Microsoft Word exista functia collumns unde se poate separa foaia in mai multe parti. Iti recomand word-ul, in orice caz, nu vreau sa te complici in paint. Pentru microsoft word 2007 functia collumns e la page layout.