| xpdp44 a întrebat:

am nevoie de un mesaj de 3 rânduri referitor la sfârșitul celor 8 ani de scoala. Cele mai bune mesaje vor primi funda

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa va ajute dumnezeu in viata, votati usr

Răspuns utilizator avertizat
| Estherrrrrr a răspuns:

A venit momentul in care ne spunem la revedere unei etape minunate din viața noastră, in care am făcut trecerea de la doamna învățătoare la domni profesori, o etapa a vieții in care am intrat copii, si ieșim din ea adolescenți. O etapa in care am petrecut alături de colegi momente frumoase.