| Pavel2005 a întrebat:

am o intrebare, care sunt semnele ca o fata te place? Eu cunosc fata respectiva si as vrea sa fiu într-o relație cu ea dar intai as vrea sa stiu semnele ca sa stiu daca ea a făcut aceste semne in acest timp...Va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de caracterul fetei.

| Anonima163333 a răspuns:

Pai....cred ca primul semn ar fi ca se uita la tine, de exemplu daca intra intr-o camera une sunt mai multi baieti, prima data se uita la tine.Acesta este cel mai important semn.
Urmatoarele semne sunt;
2.Rade la toate glumele tale.
3.Zambeste cand te vede.
4.Iti face complimente.
5.Se joaca cu parul tau, te atinge.
6.Nu vorbeste de alti baieti.
Sper ca te-am ajutat!

| Pavel2005 explică (pentru Anonima163333):

Câteva semne deja le-a făcut adică rade la glumele mele, imi zâmbește, mai face câteodată glume proaste despre mine, faza e că nu prea vorbește prin mesaje doar așa putin adică o întreb ce faci ea imi raspunde si dupa gata...Deci dupa semnele pe care le-a făcut am sanse cu ea?

| Anonima163333 a răspuns (pentru Pavel2005):

Nu stiu ce sa zic... faza cu glumele ma face sa cred ca nu te place.Mesajele,nu stiu ce sa zic... poate n-are timp sau pur si simplu nu ii place sa vorbeasca prin mesaje. Daca vrei, intreab-o, ca sa fii sigur.Sanatate!

| Pavel2005 explică (pentru Anonima163333):

Faza cu glumele adică nu in sensul ala sa ma înjure sau ceva ceva normal asa scria si pe net si am vorbit cu ea la te, îi place mai mult sa vb la tel decât prin mesaje, na eu sper ca poate o sa am sanse atata timp cat am văzut toate semnele pe care mi le-ai scris

| Anonima163333 a răspuns (pentru Pavel2005):

Aaa...Adica te tachineaza....atunci e bine, intreab-o daca te place.