| Victoras19207 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare copilu meu are whatsapp facut cu numarul meu daca imi descarc si eu sa-mi fac cu acelasi numar lui o sa i se deconecteze? pentru ca as vrea sal urmaresc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu ai doar 19 ani, cati ani are fiul tau?
Nu crezi ca ar fi mai comod sa-ti urmaresti copilasul invatand sa mearga?

PS Aici ai istoricul intrebarilor tale, unde iti declari varsta, in caz de ai uitat:
https://www.tpu.ro/utilizator/abyuxd/intrebari/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai doua sim uri cu acelasi numar? ca nu vad cum altfel ai face ceea ce vrei tu.

| anamariarot a răspuns:

Așa vă îndepărtați copiii de voi, neoferindu-le deloc intimitate...

| Kimball a răspuns:

De ce l-ai urmari.
ŞI da se va deconecta de pe unu din telefoane.