| Szabo_Daniela_1992 a întrebat:

am o intrebare. Mi-a intarziat menstruatie de 9 zile, dar am dureri lente sub burta am si greturi din cand in cand. Am facut un test acum 3 zile dar a fost negativ.Se poate sa fie sarcina? Imi doresc foarte mult, va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Shmooks a răspuns:

Sa inteleg ca ai avut contact sexual, ar fi bine sa mergi la un consult ginecologic si o ecografie, cand intarzie ciclul s-ar putea sa ai chist ovarian sau endometrioza, sunt tratabile dar mergi la doctor, nu iti fie teama, si sotia a avut endometrioza si ii tot intarzia ciclul, s-a operat si acum avem un copil pe drum. Nu iti fie frica sa mergi la consult.