| sergius21 a întrebat:

am o problema cu mozila cand vreau sa salvez ceva de pe internet imagine, melodi, kituri orice cand dau save as imi apare patratelul acela sa dau save. dau save insa nu mi se downloadeaza nimic! nu imi apare chestia aia in cate secunde se scoate respectivul fisier va rog sa imi spunet icare este problema dau funda!

4 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

thinking incearca sa reinstalezi mozila

| Vulvatron a răspuns:

Iti dau eu kitul pe messenger, da mesaj privat cu idul tau happy app internet explorer nu ai? happy

| sergius21 explică:

@Parfum as reinstala dar nu am kitul! si dupa cum ti-am zis nu pot sa scot nimic de pe net
@skull1004 m-am uitat acolo inca de la inceput si nu e nimic!

| Skull1004 a răspuns:

Incearca sa vezi daca ti s-au salvat in documentele calculatorului la Downloads.