| RickAstley69 a întrebat:

Bună ziua, am o problemă de familie: eu vreau să incep o afacere (una mica, de inceput), iar mama îmi zice să îmi caut de treabă. Așa ceva e aproape întotdeauna, nu îmi permite să fac ceea ce doresc
P.S. am 16 ani

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau să incep o afacere... mama îmi zice să îmi caut de treabă.
P.S. am 16 ani"

ascult-o pe mamă-ta că zice bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani trebui să mergi și să îți termini studiile apoi să lucrezi sau să-ți începi o afacere.

| Chadchad a răspuns:

Ai doar 16 ani incearca sa faci ce iti place dar ai grija sa ai un backup plan.