| mattrix2 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am decis sa imi cumpar un telefon si am de ales intre E-Boda V40, Allview A5 duo si Samsung Galaxy Trend...Dar nu stiu pe care sa il iau, eu as alege Allview A5 duo,voi ce parere aveti,care ar fi mai bun si de ce? Multumesc, dau FUNDA big grin

1 răspuns:
| AlexandraAvramescu a răspuns:

Intra si tu pe site-uri..respectiv gsm.arena si cauta telefoanele..acolo o sa-ti apara specificatiile lor, vezi care are procesorul mai mare.androidul si desigur memoria ram, deoarece, cu cat memoria ram e mai mare, telefonul o sa mearga mai bine fara a se bloca asa des!
Succes!